cheddars فرهنگ برنامه بازیگران راهیان نور

cheddars: فرهنگ برنامه بازیگران راهیان نور مناطق عملیاتی کهگیلویه و بویراحمد راهیان نور مناطق جنگی

گت بلاگز اخبار بین الملل دست‌های جنجالی ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا به علت توئیت‌های جنجال‌برانگیزش مشهور است ولی ماجرای دست‌های او نیز بارها حاشیه‌ساز شده است است.

دست‌های جنجالی ترامپ

دست های جنجالی ترامپ

عبارات مهم : آمریکا

رئیس جمهوری آمریکا به علت توئیت های جنجال برانگیزش مشهور است ولی ماجرای دست های او نیز بارها حاشیه ساز شده است است.

به گزارش ایسنا به نقل از راشاتودی، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا روز جمعه جهت صحبت در جمع فارغ التحصیلان آکادمی نیروی دریایی وارد مریلند شد و در این مراسم سخنران آغازین بود. با این حال، او بعد از آخر صحبت خود تصمیم گرفت به جای ترک محل برگزاری مراسم، همانجا باقی بماند و با تک تک فارغ التحصیلان خوش وبش و مصافحه کند.

دست‌های جنجالی ترامپ

این کار جهت ترامپ که با بیش از ۱۰۰۰ فارغ التحصیل نظامی مصافحه کرد، حدود ۹۰ دقیقه به طول انجامید.

این نخستین باری نیست که دست های ترامپ توجه رسانه ها را به خود جلب می کند. حدود دو سال پیش در جریان مسابقه های انتخاباتی، مارکو روبیو که با ترامپ جهت تصدی سمت ریاست جمهوری ایالات متحده به مسابقه می پرداخت، یک بار گفت که این فرد ثروتمند قابل اطمینان نیست لیکن «دست های کوچکی دارد». ترامپ به سرعت به این بیانات روبیو تصویر العمل نشان داد. او درست در میانه یک مناظره تلویزیونی از اندازه دست هایش دفاع و تاکید کرد که کلاً به لحاظ اندازه مشکلی ندارد.

رئیس‌جمهوری آمریکا به علت توئیت‌های جنجال‌برانگیزش مشهور است ولی ماجرای دست‌های او نیز بارها حاشیه‌ساز شده است است.

ترامپ همچنین بعد از دستیابی به ریاست جمهوری ثابت کرد که دستان کارآمدی در باز کردن راه دارد. او یک بار در نشست رهبران شرکت پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در بروکسل جهت آن که در تصویر بهتر دیده شود، نخست وزیر مونته نگرو را گرفت و به عقب کشید.

تقریباً تمامی رهبرانی که با ترامپ دیدار کرده اند، می دانند که او علاقه ای خاص به دیپلماسی مصافحه خود دارد. جالب ترین تجربه شاید متعلق به شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن است که مصافحه او با مدیر جمهوری آمریکا دست کم ۱۹ ثانیه به طول انجامید.

دست های ترامپ یک بار دیگر در ماجرای دیدارش با امانوئل ماکرون، همتای فرانسوی او زمانی خبرساز شد که این رهبر جمهوری خواه در یک دیدار کاملاً رسمی، کت ماکرون را تکاند و گفت که روی شانه هایش شوره وجود داشته است.

دست‌های جنجالی ترامپ

واژه های کلیدی: آمریکا | مسابقه | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | برگزاری مراسم | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog