cheddars فرهنگ برنامه بازیگران راهیان نور

cheddars: فرهنگ برنامه بازیگران راهیان نور مناطق عملیاتی کهگیلویه و بویراحمد راهیان نور مناطق جنگی

گت بلاگز اصفهان ضیافت افطاری توان یابان مهرکاشان زیر سایه خورشید اردهال

آیین افطاری 110 نفر از توان یابان ومربیان موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان در مجتمع خورشید اردهال این شهرستان برگزارشد.

ضیافت افطاری توان یابان مهرکاشان زیر سایه خورشید اردهال

مدیر عامل موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان، در حاشیه این آیین در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، گفت :توان یابان این موسسه در آستانه میلاد امام حسن علیه السلام کریم آل طاها از طریق دو اتوبوس خاص معلولین و جانبازان که جهت نخستین بار به وسیله این موسسه بهره برداری شد با سهولت و آرامش خاطر از تردد عازم مشهد اردهال وشرکت در ضیافت افطاری شدند.

علی پهلوانی،افزود :توان یابان در بدو ورود به مشهد اردهال با همراهی صمیمانه خادمان آستان مقدس سلطان علی بن امام محمدباقر علیهما السلام وارد زیارت این امامزاده واجب العظیم شدند و ضمن زیارت، قرائت دعا و نیایش در این فضای ملکوتی و معنوی و ماه رحمت و برکت الهی باده نور، امید، انرژی و سبکی را در جان ریختند.
وی افزود :آنها بعد از زیارت آستان مقدس سلطان علی بن امام محمدباقر علیهما السلام بر سر سفره افطاری کاشانه مهر در مجتمع خورشید اردهال و برکت این سفره اطعام شدند.
به گفته وی، حضور توان یابان در فضاي قشنگ و خوش آب و هوای مجتمع خورشید اردهال ساعات خوشی از فراغ بال و تفریح و تفرج را جهت آنها در کنار یکدیگر رقم زد و مایه خشنودی و مسرت خاطرشان شد.
پهلوانی، در ادامه از برگزاری مراسم مراسم خوش حالی موسسه به مناسبت تولد امام حسن مجتبی علیه السلام خاص کودکان و نوجوانان به همراه مسابقه و اهدای جوایز خبر داد و افزود: این مراسم جشنساعت 21:30 روز جمعه 19 خرداد 96 در سالن شهربازی وندا طبقه اول مجموعه کاشان مال برگزار می شود.
وی،هدف از برگزاری این برنامه شاد و تفریحی را اجرای فعالیت های فرهنگی و حمایتی موسسه دانست و گفت:مجموعه کاشان مال در نظر دارد تمامی درآمد حاصل از فروش بلیط و عواید خیریه را به موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان تقدیم کند.
به گفته وی، موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان نخستین مرکز آموزشی و توان بخشی در این شهرستان است که منجر به اشتغال و کارآفرینی معلولین جسمی و حرکتی این شهرستان شده است هست.
پهلوانی تصریح کرد :توان یابان این موسسه در کلاس های چرم دوزی، نقاشی، قلمزنی، کریستال، رایانه، زبان انگلیسی، خیاطی و موسیقی فعالیت دارند.
انتهای پیام/م

عبارات مهم : کاشان

واژه های کلیدی: کاشان | افطاری | اصفهان | مراسم افطاری توان یابان | موسسه نیکوکاری کاشانه مهر کاشان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog