cheddars فرهنگ برنامه بازیگران راهیان نور

cheddars: فرهنگ برنامه بازیگران راهیان نور مناطق عملیاتی کهگیلویه و بویراحمد راهیان نور مناطق جنگی

گت بلاگز کرمانشاه مردم باید با آگاهی و نشاط در پای صندوق رای حضوری فعال داشته باشند

فرماندار قصرشیرین گفت: مردم باید با آگاهی و نشاط در پای صندوق رای حضوری فعال داشته باشند.

مردم باید با آگاهی و نشاط در پای صندوق رای حضوری فعال داشته باشند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛فرماندار قصرشیرین گفت: مردم باید با شور، نشاط، آگاهی و بینش سیاسی، جهت تعیین آینده آینده خود در پای صندوق های رای مشارکتی گسترده و فعالانه داشته باشند.

فرامرز اکبری گفت: نظام اسلامی یک نظام مردمی است و حضور مردم در انتخابات نیز سند مقبولیت و مشروعیت آن است و از ابتدای پیروی انقلاب هرجا که نیاز بود، مردم همراهی کردند و در عرصه های متفاوت مشارکتی فعالانه و تاثیر گذار داشته اند.
وی با بیان این که نظامی که اعتبار مردمی نداشته باشد، یک نظام ضعیف هست، بیان کرد: نظامی که مردم در آن در همه عرصه ها حضور داشته باشند، در عرصه داخلی و بین المللی حرفی جهت گفتن دارد و دارای اقتدار و پیشرفت بیشتری است.
فرماندار قصرشیرین اظهارداشت: براساس قانون اساسی، کشور ما با اتکا به آرای عمومی مردم اداره می شود و مردم در انتخابات ریاست جمهوری دومین رکن کشور را که هماهنگ کننده قواست، گزینش می کنند.
اکبری افزود: مردم این بار نیز در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه با شور، نشاط و آگاهی در پای صندوق های رای حضور پیدا می کنند و این گونه شعور سیاسی و فرهنگ بالای خود را به نمایش می گذارند.
وی ادامه داد: در کشوری که بستر دموکراسی و عرصه جهت همکاری مردم فراهم هست، باید مردم حضور آگاهانه داشته باشند تا جهت آینده فرزندانشان تصمیم بگیرند و از بین نامزدهای انتخاباتی با سلیقه های متفاوت ، فرد اصلح را گزینش کنند.
وی افزود: قهر با انتخابات و حضور نیافتن در شعبه های اخذ رای نشان از فرهنگ ضعیف است ولی پیشینه ملت فهیم و مردم انقلابی کشور عزیزمان ایران اسلامی بیانگر اینست که به طور یقین این بار نیز شاهد خلق حماسه ای دیگر از سوی مردم در این مناسبت مهم سیاسی کشور خواهیم بود
این مقام مسئول گفت: تمامی مقدمه های برگزاری انتخاباتی قانونمند، رقابتی و سالم در شهرستان قصرشیرین فراهم است و اعضای شعبه ها ، صندوق های رای ، عوامل اجرایی ، بازرسی و امنیتی نیز جهت برگزاری روند انتخابات تعیین شده است اند.
اکبری افزود: قرار است جلسه توجیهی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و دِه و نحوه تبلیغات آن ها در مهلت قانونی ظرف چند روز آینده برگزار شود و تا به این لحظه هیچ یک از نامزدهای انتخاباتی تایید صلاحیت شده است انصراف خود را اعلام نکرده اند.
اکبری شمار کاندیداهای شورای اسلامی شهر را 39 تن مشمول بر 36 تن مرد و سه تن زن و و داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان قصرشیرین را 105 تن اعلام کرد.

مردم باید با آگاهی و نشاط در پای صندوق رای حضوری فعال داشته باشند

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: صندوق | اسلامی | انتخابات | شورای اسلامی | نامزدهای انتخاباتی | انتخابات ریاست جمهوری | کرمانشاه | نشاط

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog