cheddars فرهنگ برنامه بازیگران راهیان نور

cheddars: فرهنگ برنامه بازیگران راهیان نور مناطق عملیاتی کهگیلویه و بویراحمد راهیان نور مناطق جنگی

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد اعزام کاروان راهیان نور بازیگران و صورت های معروف به مناطق جنگی کردستان

مسوول بسیج بازیگران و صورت های معروف کهگیلویه و بویراحمد از اعزام بازیگران و صورت های معروف بسیجی یاسوجی در قالب کاروان راهیان نور به مناطق جنگی کردستان خبر

اعزام کاروان راهیان نور بازیگران و صورت های معروف به مناطق جنگی کردستان

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛ربیع الله اصالت فرافزود: 35 نفر از بازیگران و صورت های معروف بسیجی یاسوجی به همراه خانواده خود در قالب کاروان نور به مناطق عملیاتی کردستان اعزام می شوند.
مسوول شرکت بسیج بازیگران و صورت های معروف کهگیلویه و بویراحمد، گفت: وقت حرکت این کاروان روز چهارشنبه، ششم اردیبهشت بوده و به مدت پنج روز ادامه دارد.

عبارات مهم : فرهنگ

وی توسعه و ترویج فرهنگ و تفکر بسیجی، تبیین مفاهیم ارزشمند ایثار، دلیری و فداکاری و توسعه فرهنگ شهادت را از بااهمیت ترین اهداف برگزاری این اردو عنوان کرد.
این مسوول برنامه راهیان نور را بااهمیت ترین برنامه و طرح جهت مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن بیان کرد و افزود : تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد آمادگی جهت مبارزه ب جنگ نرم از بااهمیت ترین دستاوردهای راهیان نور است.
اصالت فر با اشاره به نقش موثر بازیگران و صورت های معروف در توسعه فرهنگ های شهادت و مبارزه به جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن، حضور بازیگران و صورت های معروف این در مناطق عملیاتی را زمینه ای جهت همکاری و تلاش زیاد جهت کار در این حوزه دانست.
مسوول شرکت بسیج بازیگران و صورت های معروف کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بازیگران و صورت های معروف به مدت پنج روز مهمان مناطق جنگی کردستان بوده و از نزدیک آنها را می بینند، گفت: برگزاری برنامه های فرهنگی، یادمان و دیدار از مناطق متفاوت جنگی در برنامه این اردو وجود دارد.
وی برگزاری اردوی راهیان نور را برنامه ای فرهنگی و موثر بیان کرد و افزود: اردوی راهیان نور فرصتی مناسب جهت تقویت روحیه ایثار و ازخودگذشتگی میان اقشار مختلفی است (دانش آموزان، دانشجویان، هنرمندان، طلاب و روحانیون) که به این مناطق اعزام می شوند.
اصالت فر با بیان اینکه کسانی که تاکنون به این اردوها اعزام شده است اند بعد از برگشتن عوض کردن در واکنش‌ها آنها را شاهد بوده ایم، گفت: امیدواریم این اردو نیز مانند دیگر اردوها تاثیرگذار بوده و بتوانیم با این اقدام تحولی موثر جهت توسعه و ترویج این فرهنگ میان بازیگران و صورت های معروف و به تبع آن در جامعه ایجاد کنیم.
انتهای پیام/غ

واژه های کلیدی: فرهنگ | برنامه | بازیگران | راهیان نور | مناطق عملیاتی | کهگیلویه و بویراحمد | راهیان نور | مناطق جنگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog